Мій Чоловік відпочиває ... Я тихенько сиджу поряд і намагаюся навіть не дихати, щоб ЦЕ (таке не зрозуміло до кінця, але дивно прекрасне) не злякати, а просто, с, захопленням, спостерігаю, і, легка усмішка щастя застигає на моєму обличчі. Тільки зараз я розумію, що в ньому є щось від лева, - вальяжно, але одночасно по-царськи граціозно Мій Чоловік розташувався майже на всій площині просторій ліжка, його тіло наповнене млістю і ось-ось Морфей візьме його в свої обійми. Я милуюся його особою, таким спокійно-задоволеним светоотражающим блаженство. На лобі, ще вологому і злегка солонуватим, спочивають кілька перепутаних прядяй волосся кольору слонової кістки. Його очі - ці говорять розумні творів природи марихуана домашні умови, які завжди переповнені тисячами думок і так мило вміють мружитися при посмішці, - зараз теж відпочивають разом з моїм чоловіком. Мій погляд зупиняється на губах, - таких пристрасних і жадібних до почуттів, тут же згадую, що пронизують і питущі дихання поцілунки й по спині крижинки пробігають, тремтіння.