Це дійство мене заводить так, що я закриваю очі від задоволення, а від збудження переповнює все, вже втратило контроль розпалене тіло - я починаю голосно стогнати. ... Ми занурюємося в такий екстаз, коли всі навколо перестає існувати, крім солодкого передчуття оргазму ... Через мою свідомість прострілює думка, що треба відкрити очі, адже не можна ж пропустити момент ейфорії Мого Чоловіки. ... І ось, нарешті, здійснилося! .. ... Його дихання збивається і стає гучним, стогін переходить у якийсь хрипкий стогін. М'язи всього тіла напружуються в солодкому скорочення, а я в останній раз занурюю глибоко в рот вже розривається від перезбудження член, в один час безконтрольно і пристрасно облизуючи і обсмоктуючи напружену голівку ... ... Сік життя бризкає, розливаючись мені на язик, кислувато і трохи терпка на смак сперма так і проситься далі. Але я намагаюся зберегти дорогоцінну рідину, не ковтаючи, щоб розділити її з моїм чоловіком, - злившись з ним у глибокому єдиному поцілунку ... Від побаченого і відчутого я мало не втрачаю свідомість, а через все тіло пробігає електричний розряд, такої сили, що ще кілька секунд відчувається поколювання тисячами голок у кінчиках пальців рук і ніг ... Мій Чоловік відпочиває ... На очі зрадливо накочуються сльози щастя, а серце щемить при звуках доноситься з вулиці пісні David Broza .. еротика голих дівчат хлопци