Розповідей почну з того що я, мене звуть Гога, зі свого троюрідною сестрою завжди був у дружніх стосунках. Моїй сестрі Олі шістнадцять, а мені чотирнадцять. Ми з нею гуляли, розмовляли про що бажати, ходили один до одного на день народження, загалом дуже мила і дитяча дружба. Але всі раптом різко змінився.

Коли я Пішель в крові до своєї сестри в останній раз, я спочатку не помітив жодних змін, моя милосердна сестра була красивою, але я так звик до цього, до того ж я її святий отче, дівчата з великою грудю і просто не зраджував цьому болього значення. Ми знову почали базікати з нею, жартувати, і стали дивитися якийсь безглуздий трилер по телику.

Тут я випадково перевів погляд на неї. Які в неї гарні очі, рот такі м'які, так і хочеться її чмокнути. Що зі мною, та що ж я таке думаю, вона ж моя милосердна сестра, моя Оля. Раптом я перевів погляд на її груди. з увазі розмір і не перший, ну ще й не подальший. Я вже уявляв як коса руками її пружною і соковитою буфера, цілу її. Але я незабаром швидко відігнав ці думки, хоч весь концерт милувався красою Олі. Оля явно ця помітила і запитала