На ній був відкритий купальник, той же, у якому вона була одягнена останній раз, коли ми бачилися. - На цей раз тобі не доведеться воювати, щоб зняти його з мене, - з ходу промовила вона, виглядаючи дуже збудженої. - Я мріяв про це, і хотів цього з часу останньої зустрічі. Жана лягла на спину, підсунуло подалі, в темряву, під захист пірса. Ми обоє хотіли, щоб жодна жива душа не змогла нас побачити. Вона сперлася на якусь дерев'яну штуку і почала рухати попкою з боку в бік. Вона підігрівала моє збудження, голі сексуальні дівчата роздягаються. Я не міг позбутися думки, як шикарно вона виглядає. Роки пішли їй тільки на користь. Талія так і залишилася тоненькою, а ось стегна трохи розширилися. Але це їй дуже йшло. А ось груди! Господи! Вони просто не вміщалися під купальним ліфчиком! - Підійди, Паша! Роздягни мене. Я так хочу, щоб ти зробив все сам. У мене голова пішла обертом. Ось воно, моє минуле, просить мене повернутися! Я став на коліна і зняв її трусики. Як тільки Жана залишилася голою, вона розсунула ноги, підняла живіт і показала мені свою пісю з золотими волосками, сильно завиваються.